Kontakt: +420 739 541 534

Služby

KONZULTACE ZDARMA
ČASOVÁ NÁROČNOST 2 - 4 HODINY

První schůzkou vše začíná. Vždy preferuji setkání přímo v prodávané nemovitosti, kde se seznámíme s nabízeným objektem. Probereme spolu, jaké máte představy. Je pro vás důležitější cena, nebo rychlost prodeje? To je potřeba promyslet, abychom následně mohli sestavit prodejní plán. Podíváme se na technický stav objektu, porozhlédneme se, co nabízí uvnitř i v jeho blízkém okolí.

NÁVRH MARKETINGOVÉHO PLÁNU

První návrh dostanete už na schůzce, rozpracovanou strategii zasílám do několika dnů. Každá nemovitost je velmi specifická, a tak si nechávám dostatek času na to, abych zhodnotila výhody i nevýhody nemovitosti, vaše záměry, a také správně nastavila marketingový plán podle daných specifik. Nečekejte rychlý odhad ceny, který vám na počkání udělá v podstatě kdokoli. Jde nám o to, abychom nastavili cenu správně.

PODKLADY

Prodej nemovitosti je proces, který vyžaduje přípravu. Budeme od vás potřebovat veškerou dokumentaci k tomu, aby proběhl bez zbytečných průtahů nebo nepříjemných překvapení. Zajímat nás bude list vlastnictví, nabývací titul (kupní smlouva, rozsudek soudu,..), stavební dokumentace, prohlášení vlastníka či evidenční list nebo zástavní smlouva.

ODHAD CENY NEMOVITOSTI

Strategické propočty ceny jsou pro mě samozřejmostí. K tomu nezapomínám zohlednit také unikátní hodnotu nemovitosti, ať už je specifická historickým kontextem, nebo například ojedinělou architekturou. Vše nastavíme tak, aby byl propočet skutečně férový a opřený o reálné podklady.

PŘÍPRAVA NEMOVITOSTI
5 - 24 HODIN

Přilákat kupce je cílem každého prodávajícího. Při prezentaci skutečně mohou velký rozdíl udělat jen malé detaily. Vyladíme je tak, aby vaši nemovitost podtrhl jednoduchý, čistý design, který ale bude sálat teplo domova. Záleží vždy na domluvě. Pokud se domluvíme, můžeme dokonce zařídit i drobnou rekonstrukci nemovitosti, vymalování či homestaging.

PRODEJ NEMOVITOSTI

Nedílnou součástí prodeje nemovitosti je sestavení marketingového plánu, který osloví ty správné kupce. Vypracuji přehledný rozbor, který vydělá. Naprostým standardem je pro mě zprostředkování

 

profesionálních fotografií

vizualizací

nabízím také zpracování 2D/3D plánu nemovitosti

poutavé video i dronové záběry.

 

Uspořádám prohlídky nemovitosti, případně “open house”, tedy konkrétní termín, kdy bude váš dům/byt otevřený zájemcům. Na open house jsem celou dobu k dispozici a průběžně provádím zájemce, nabízím informační materiály k nemovitosti a zodpovídám veškeré dotazy. Nezapomínám připravit ani drobné občerstvení. Než si s kupcem podáte ruku, ověřím také bonitu, aby prodávající zbytečně neztrácel čas.

×