Kontakt: +420 739 541 534

Kristýna Berková

Seznamte se s realitní makléřkou z Jablonce nad Nisou

O MNĚ

Prodej nemovitosti vyžaduje vždy vysoké nároky. Mým posláním je pomoci klientům, aby byl celý proces příjemný, bezproblémový a zákazníci se během něho cítili pohodlně. Klíčovým faktorem mé práce je osobní přístup, profesionalita a samozřejmě služby, které jsou vždy přizpůsobené potřebám zákazníků.

„Klíčovým faktorem mé práce je osobní přístup, profesionalita a služby, které jsou vždy přizpůsobené potřebám zákazníků.“

K nemovitostem jsem se dostala vlastně úplnou náhodou. Když se mi narodil syn, moc jsem toužila po vlastním bydlení, a tak jsem každý den procházela inzertní portály. Na rodičovské dovolené byl na zevrubný průzkum čas 🙂 Postupem se z toho stal denní rituál 
a v průběhu času už jsem měla výborný přehled o situaci na lokálním trhu. 

Během prohlídek bytů a pozemků jsem narazila na různé problémy, které na nemovitosti byly navázané. Musím říci, že mě překvapilo, že tyto potíže „vychytávám“ já jakožto kupující namísto zkušeného makléře. 

Čím více jsem o nemovitostech zjišťovala, tím více jsem chtěla znát. Začala jsem se v tomto oboru aktivně vzdělávat díky sobě a své situaci. Nechtěla jsem prodávajícím „naletět“. 


 V jeden okamžik, to byly synovi už dva roky, jsem si řekla, že tyto znalosti přetavím v podnikání. Budu tak moci pomáhat dalším lidem, kteří by to, co já už vím, museli dlouho a pracně zjišťovat. Rozhodla jsem se ale, že budu pomáhat nejen klientům, ale také ostatním makléřům v budování kladného hodnocení této profese.

 

„Nacenit, nafotit, prohlédnout a prodat nemovitost, to je úplný základ. Já nabízím víc.“

Věřím, že vztah s klientem je třeba vybudovat na základě jakési „chemie“. Zkrátka zda si zpočátku „sedneme“, či nikoli.

Na prvním setkání se vždy hned ukáže. Na něm se vždy chci zejména dozvědět, jaká je klientova situace, proč prodává, jakou má představu o průběhu prodeje a samozřejmě jaké jsou jeho priority. Na základě místního šetření a detailní rešerše vypracuji cenový report nemovitosti.


Po stanovení inzertní ceny vypracuji také marketingový plán prodeje. Doporučím, jak maximalizovat možný zisk z prodeje (od vyladění drobných detailů až po homestaging). Zprocesuji nafocení nemovitosti  a mohu zařídit také natočení exkluzivní video prohlídky či dronových záběrů a zpracování 2D/3D půdorysu.


Nacenit, nafotit, prohlédnout a prodat nemovitost, to je úplný základ. Já nabízím víc. Prodaný dům pro mě není jen čárkou 

na futrech. 

Domluvit schůzku

Pokud se rádi dozvíte více o možnostech spolupráce, kontaktujte mě
×