Kontakt: +420 739 541 534

Kristýna Berková

Seznamte se s realitní makléřkou z Jablonce nad Nisou

O mně

O mně

Prodej nemovitosti vyžaduje vždy vysoké nároky. Mým posláním je pomoci klientům, aby byl celý proces příjemný, bezproblémový a zákazníci se během něho cítili pohodlně. Klíčovým faktorem mé práce je osobní přístup, profesionalita a samozřejmě služby, které jsou vždy přizpůsobené potřebám zákazníků.

„Klíčovým faktorem mé práce je osobní přístup, profesionalita a služby, které jsou vždy přizpůsobené potřebám zákazníků.“

Zdarma nabízím první a nezávaznou konzultaci. Sestavím marketingový plán prodeje nebo pronájmu. Doporučím, jak maximalizovat možný zisk z prodeje (od vyladění drobných detailů až po homestaging). Zprocesuji nafocení nemovitosti profesionálním fotografem a mohu zařídit také natočení exkluzivní video prohlídky či dronových záběrů a zpracování 2D/3D půdorysu.


Nacenit, nafotit, prohlédnout a prodat nemovitost, to je úplný základ. Já nabízím víc. Prodaný dům pro mě není jen čárkou na futrech. K realitám jsem se dostala po ročním hledání vhodné nemovitosti ke koupi.

„Nacenit, nafotit, prohlédnout a prodat nemovitost, to je úplný základ. Já nabízím víc.“

Během tohoto roku jsem si prošla nespočet bytů, domů i pozemků. Byla jsem překvapena, kolik právních problémů a háčků může během procesu nastat. Také jsem si uvědomila, jak je důležité mít po boku profesionálního realitního makléře – partnera, který eliminuje jakékoli komplikace.


To bylo období, kdy jsem se rozhodla věnovat přímo realitní činnosti. Vyzkoušela jsem si na vlastní kůži, že poctivý makléř je klíčový. S lidským přístupem a maximem znalostí.