Kontakt: +420 739 541 534

Rodinný dům 4+kk, 160 m2, Smržovka

Krásná novostavba těsně před dokončením. S obrovskou zahradou o bezmála 3 tisících m2.

Exkluzivně nabízíme krásnou slunnou novostavbu zděného rodinného domu o 160 m2 ve Smržovce. 

Dům nabízí soukromí vl. pozemku o bezmála 3.000 m2 a zároveň má veškerou občanskou vybavenost nadosah. Dům:

Novostavba 4+KK má násled. dispozice:

 

přízemí: vstupní chodba, koupelna/technická místnost. s přípravou pro WC, sprchový kout, topný žebřík a plynový kotel, obývací pokoj s přípravou pro tv, internet a krbová kamna, kuchyňský kout připravený k instalaci kuchyně na míru.

 

patro: samostatné wc (příprava pro instalaci), technická místnost s přípravou pro pračku a sušičku, ložnice, dětský pokoj, pracovna/pokoj a koupelna (zde je počítáno se sprchovým koutem a topným žebříkem.

 

půda: ochozí zateplenou půdu lze využít pro uskladňování, případně je možné rozšířit o další prostor např. pro přespání hostů.

 

Velkou výhodou je, že je dům těsně před dokončením, na nových majitelích už je jen výběr designu – podlahy, dveře, obklady, téměř vše ostatní je připravené. 

 

Ve všech pokojí je instalované teplovodní podlahové topení. 

 

zahrada: velká zahrada má kaskádovitý přístup k domu – zde je možné vybudování členité okrasné zahrady. Horní část až po lesík lze využívat např. pro volnočasové aktivity s dětmi. Je zde celodenní přístup slunečního svitu. 

 

okolí: okolí Smržovky nabízí bohaté turistické a sportovní vyžití. Pouze 6 km od domu se nachází lyžařský areál Tanvaldský Špičák, v blízkosti rozhledna Černá studnice či vyhledávaná přírodní sáňkařská dráha Smržovka.

 

občanská vybavenost: ZŠ a MŠ v Tanvaldu jsou vzdáleny pouhé 2 km, supermarkety jsou v dochozí vzdálenosti od domu (750m).

 

 

Uvedená cena rodinného domu je za současný stav, tj. před dokončením.

Je však možné nechat dům koupit zcela dokončený, pak bude cena a termín finálního dokončení závislá na požadavcích nového majitele.

 

Vřele doporučuji prohlídku domu.

Kontaktujte mne PO – PÁ 08:00 – 18:00, 739 541 534

Domluvit prohlídku

Líbí se vám dům? Domluvte si prohlídku ještě dnes
×