Vítejte na mém blogu

Už nějakou tu dobu jsem přemýšlela, že je na čase začít využívat mateřské dovolené k tomu, abych se vypsala, vymluvila a také, doufám, inspirovala ostatní mámy. Tady to je, snad si můj blog užijete stejně, jako já.

Jmenuji se Kristýna a jsem máma. To zní trochu jako diagnóza, nemyslíte? Ale nebojte, mateřství skrývá podstatně víc, než umazané legíny, drdoly a oloupaný lak na nehtech. Pokusím se tady, v tomhle parádním virtuálním prostoru přinést trochu nápadů na to, jak zvládnout život s malým dítětem s nadhledem a hlavně pohodou.

Tak jako spousta z nás, taky mě zajímá, jak se hezky oblíct, co dobrýho sníst a jak si užít s prckem zábavu. Odbornice nejsem, ale přesdílím vám sem tipy, který se týkají – jak už hedlajn blogu napovídá – mateřství – lifestylu – jídla. Bavím mě vařit synovi (Matěj, 10 měsíců v době, kdy tyhle řádky píšu). A tak vám sem budu házet nějaký ty recepty, některý, co jsem obšlehla, jiný , co jsem si je vymyslela. Nejsem bláznivá eko superbio matka, ale snažím se neládovat Matýska zbytečnýma éčkama a cukrem (ale ano, bagetu už ochutnal, co dodat – byla krize a já si chtěla dopít víno, no.).

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s